Rozumiemy Cię, jak nikt inny
Ochronimy Cię przed bólem

Nie tylko tym, wynikającym z choroby zębów lub innej części jamy ustnej, ale też tym, który zwykle pojawia się w trakcie zabiegu.

Zabiegi w naszym gabinecie są BEZBOLESNE

Od rozpoczęcia do zakończenia każdego zabiegu, nie doświadczysz bólu. Nie tylko dlatego, że nasi lekarze robią to z wyczuciem, ale przede wszystkim dzięki nowoczesnej technologii. Znieczulenie komputerowe The Wand™ choć trudno w to uwierzyć, również podawane jest tak, że nawet nie poczujesz. Wszystko bez bólu. Od początku, do końca.

Przekonamy Cię do siebie
Uwolnij się od lęku przed dentystą

Niezależnie od Twoich dotychczasowych doświadczeń związanych z leczeniem zębów, zadbamy, by kolejne były już tylko lepsze.

Nie boisz się, gdy wiesz, że nie będzie bolało

To bólu najczęściej obawiają się pacjenci, którzy unikają wizyty u dentysty.

Znieczulenie wliczone jest w cenę wypełnienia

Dlatego postawiliśmy na zabiegi, w których nie muszą go doświadczać.
Chcemy Cię też zapewnić, że zrobimy wszystko, by zachować jak największą ilość zdrowej struktury leczonego zęba. Nie usuniemy więcej, niż jest to konieczne w przywróceniu zębów do ich prawidłowego funkcjonowania. 

Bardzo dokładnie oczyścimy Twoje zęby
Zabiegi przeprowadzimy w powiększeniu

Jama ustna to niewielka przestrzeń, w której nierzadko trzeba wykonywać bardzo skomplikowane zabiegi. Z pomocą lupy zabiegowej, z dużą precyzją usuniemy zmiany próchnicze, dotrzemy do najdalszych zakamarków jamy ustnej przy zabiegu piaskowania, czy skalingu.
Użyjemy jej również, podczas wykonywania bardziej skomplikowanych zabiegów, takich jak leczenie wielokanałowe, z nietypową budową kanałów. Tak dokładne opracowanie kanałów, zapewni trwałe i skuteczne efekty leczenia.

Poza tym, lupa zabiegowa, okazuje się pomocna przy zabiegach medycyny estetycznej

W czym możemy Ci pomóc
Zabiegi dostępne w naszym Centrum Medycznym
zamknij

Zarezerwuj wizytę