Michał Brzeziński

Dr nauk medycznych

Ukończyłem studia medyczne w Krakowie w 2006r. W 2015r. zdałem egzamin specjalizacyjny z kardiologii oraz obroniłem doktorat w dziedzinie kardiologii inwazyjnej. Pracowałem w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, CKEiA Intercard w Nowym Targu oraz w ośrodkach zagranicznych w Albanii i Włoszech. Obecnie pracuję w CKEiA Intercard w Krośnie.

Moja przygoda z Medycyną Chińską rozpoczęła się w 2017r. od kursu dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz szkolenia z podstaw akupunktury w Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie.

Przez kolejne lata zgłębiałem sztukę Akupunktury Tradycyjnej oraz Systemu Mistrza Tung m.in we włoskiej szkole SAET AIA oraz na licznych kursach organizowanych przez Lotus Institute of Integrative Medicine, Wushan TCM, TCM Academy of Integrative Medicine czy Green Aura Academy of Holistic Therapies.

Jestem absolwentem Szkoły Akupunktury Klasycznej dr Leonida Gelmana w ITCM DAO w Krakowie oraz kontynuuję naukę w Scuola di Agopuntura Energetica e Tradizionale w Rzymie. 

W 2023r ukończyłem kurs Akupunktury Klasycznej Stems & Branches w Shifen i tak rozpoczęła się moja fascynacja akupunkturą konstytucjonalną – Pni i Gałęzi (Stems&Branches) i pracą z wykresem energii urodzeniowych oraz czasem w akupunkturze. 

Poza akupunkturą interesuje mnie również ziołolecznictwo. Ukończyłem szkolenie w zakresie Zielarz-Fitoterapeuta Medycyny Chińskiej a w wolnych chwilach na własną rękę zgłębiam tajniki klasycznych chińskich terapii ziołowych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chińskiej Medycyny i Akupunktury (PTCMA) oraz Associazione Italiana di Agopuntura (AIA).

Od 2021r. razem z Fabianem tworzymy projekt Akupunktura w Punkt, a od 09.2023 razem z Reflex Terapie Naturalne także www.krosnonaturalnie.pl

zamknij

Zarezerwuj wizytę